top of page

Послуги грумінгу 

Грумінг (від англ. Слова groom –чистити коня), а ще грумінг це догляд за шерстю чи хутром, яка спостерігається у багатьох тварин (наприклад, коли мавпочки допомагають очищати шерсть одне одному), а от грумінг собак та котів – саме такий термін в повній мірі охоплює окремий розділ догляду за тваринами. Грумінг - не просто стрижка собак та котиків – це цілий напрямок за доглядом чотирилапих друзів, їх гігієна, здоров’я та комфорт. Грумінг таки й ж важливий як і ветеринарія, а грумер так само повинен бути хорошим кваліфікованим спеціалістом, як і ветеринар.

Грумінг буває гігієнічний, виставковий та pet або салонний.

Гігієнічний грумінг спрямований на очищення шерсті, вичісування, чистку вушок, нігтів, зубів, вушок, вичісування ковтунів, а також купання.

Стрижка (виставкова або pet) виставковий грумінг включає в себе догляд за улюбленцем, відповідно до міжнародних породних норм, тобто саме в такій стрижці чотирилапих пухнастиків повинні готувати до виставок.

Pet або салонний грумінг  - це догляд та стрижка у більш довільному варіанті, за побажанням господарів, та з урахуванням за типом шерсті, адже не усім собакам та кішкам можна стригти шерсть, а також є ті породи, яким впроводять тримінг (вищіпування) шерсті.

Етапи комплексної стрижки у CharlieWoof

Розчісування

Чищення вушок

Обрізання кігтів

Купання

Сушка і вкладання шерсті

Стрижка

Корекція, формування бантиків

Від чого залежить ціна на грумінг?

Вартість послуг по комплексному догляду залежить від породи а також розмірів тваринки, на цуіну впливають також: стан шерсті та поведінка.

*можливе збільшення вартості від 10% за агресивність, додатковий час вичісування підшерстя, ковтуни
*всі процедури проводяться без седації
*приймаються на процедури тільки здорові та вакциновані тварини
*за агресію (укуси, подряпини) залишаємо право у відмовленні до надавання послуг, або за присутністю кінолога.

 

 


                                                           Переглянути послуги та записатись

bottom of page