Стрижка

Комплексний догляд

 Купання двома шампунями: глибокої очистки , відповідний типу шерсті, бальзамом, обрізання кігтів, чищення вушок, сушка з укладкою, розчісування, стрижка pet а бо породна)

Гігієнічний догляд

(Купання двома шампунями: глибокої очистки, відповідний типу шерсті, бальзамом, обрізання кігтів, чищення вушок, сушка з укладкою, розчісування, стрижка інтимних зон)

Тримінг 

Тримінг

Акуратне вищіпування частини шерсті у жорсткошертних порід собак, обрізання кігтів, чищення вушок, купання двома шампунями (глибокої очистки та відповідний типу шерсті) використання двох бальзамів (заспокійливий після тиримінгу та відповідний типу шерсті), сушка, розчісування, породна або pet стрижка

IMG_20201104_202155_515.jpg
IMG_20210120_174151_924.jpg

Догляд за котиками

 Стрижка котиків та виичісування.

Якщо бажаєте покупати котика, обговоріть це при записі.

 


 

Грумінг (від англ. Слова groom –чистити коня), а ще грумінг це догляд за шерстю чи хутром, яка спостерігається у багатьох тварин (наприклад, коли мавпочки допомагають очищати шерсть одне одному), а от грумінг собак та котів – саме такий термін в повній мірі охоплює окремий розділ догляду за тваринами. Грумінг - не просто стрижка собак та котиків – це цілий напрямок за доглядом чотирилапих друзів, їх гігієна, здоров’я та комфорт. Грумінг таки й ж важливий як і ветеринарія, а грумер так само повинен бути хорошим кваліфікованим спеціалістом, як і ветеринар.

Грумінг буває гігієнічний, виставковий та pet або салонний.

Гігієнічний грумінг спрямований на очищення шерсті, вичісування, чистку вушок, нігтів, зубів, вушок, вичісування ковтунів, а також купання.

Стрижка (виставкова або pet) виставковий грумінг включає в себе догляд за улюбленцем, відповідно до міжнародних породних норм, тобто саме в такій стрижці чотирилапих пухнастиків повинні готувати до виставок.

Pet або салонний грумінг  - це догляд та стрижка у більш довільному варіанті, за побажанням господарів, та з урахуванням за типом шерсті, адже не усім собакам та кішкам можна стригти шерсть, а також є ті породи, яким впроводять тримінг (вищіпування) шерсті.

Від чого залежить ціна на грумінг?

Вартість послуг по комплексному догляду залежить від породи а також розмірів тваринки, на цуіну впливають також: стан шерсті та поведінка.

*можливе збільшення вартості від 10% за агресивність, додатковий час вичісування підшерстя, ковтуни
*всі процедури проводяться без седації
*приймаються на процедури тільки здорові та вакциновані тварини
*за агресію (укуси, подряпини) залишаємо право у відмовленні до надавання послуг, або за присутністю кінолога.

 

 


                                                           

Грумінг салон стрижки собак Charlie 

Грумінг салон у Львові. Стрижка собак усіх порід. Spa. Тримінг та курси грумінгу. Зоотовари у Львові.   Корм та для тварин.  

Перейти в зоотовари 

Львів.

вул. Київська 25,

вул. Колоскова 11,

Тел. (093)6710404

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon