top of page
photo1640119330.jpeg

Стрижка

Комплексний догляд

 Купання двома шампунями: глибокої очистки , відповідний типу шерсті, бальзамом, обрізання кігтів, чищення вушок, сушка з укладкою, розчісування, стрижка pet а бо породна)

Гігієнічний догляд

(Купання двома шампунями: глибокої очистки, відповідний типу шерсті, бальзамом, обрізання кігтів, чищення вушок, сушка з укладкою, розчісування, стрижка інтимних зон)

Тримінг 

Тримінг

Акуратне вищіпування частини шерсті у жорсткошертних порід собак, обрізання кігтів, чищення вушок, купання двома шампунями (глибокої очистки та відповідний типу шерсті) використання двох бальзамів (заспокійливий після тиримінгу та відповідний типу шерсті), сушка, розчісування, породна або pet стрижка

IMG_20201104_202155_515.jpg
IMG_20210120_174151_924.jpg

Догляд за котиками

Стрижка котиків та виичісування.

Якщо бажаєте покупати котика, обговоріть це при записі.

 


SPA 

для собак

Детокс та регенерація

Маска містить у своєму складі велику кількість вітамінів і мікроелементів, глибоко живить та зволожує, виводить шлаки та токсини, нормалізує pH шкіри. Надає шерсті природнього блиску, лікує від дерматитів, лупи, жирної себореї. Має дезінфікуючу дію, сприяє швидкому загоєнню ран після укусів комах, механічних пошкоджень.

 

Фруктове спа

Сприяє розковтуненю наявних ковтунів та запобігає утворенню нових. Чудовий ефект з першого застосування.

Повертає шерсті блиск, зволожує та надає шовковистий ефект.
Запобігає утворенню ковтунів.

photo1640119508.jpeg
Dog Day Care 
Денна перетримка тварин

Грумінг (від англ. Слова groom –чистити коня), а ще грумінг це догляд за шерстю чи хутром, яка спостерігається у багатьох тварин (наприклад, коли мавпочки допомагають очищати шерсть одне одному), а от грумінг собак та котів – саме такий термін в повній мірі охоплює окремий розділ догляду за тваринами. Грумінг - не просто стрижка собак та котиків – це цілий напрямок за доглядом чотирилапих друзів, їх гігієна, здоров’я та комфорт. Грумінг таки й ж важливий як і ветеринарія, а грумер так само повинен бути хорошим кваліфікованим спеціалістом, як і ветеринар.

Грумінг буває гігієнічний, виставковий та pet або салонний.

Гігієнічний грумінг спрямований на очищення шерсті, вичісування, чистку вушок, нігтів, зубів, вушок, вичісування ковтунів, а також купання.

Стрижка (виставкова або pet) виставковий грумінг включає в себе догляд за улюбленцем, відповідно до міжнародних породних норм, тобто саме в такій стрижці чотирилапих пухнастиків повинні готувати до виставок.

Pet або салонний грумінг  - це догляд та стрижка у більш довільному варіанті, за побажанням господарів, та з урахуванням за типом шерсті, адже не усім собакам та кішкам можна стригти шерсть, а також є ті породи, яким впроводять тримінг (вищіпування) шерсті.

Dog day carе Денна перетримка пухнастиків. Якщо ваш улюбленець не любить залишатися вдома сам, ви можите залишити його у нас на день. Спокійно займайтесь своїми справами, а ми подбаємо про вашого улюбленця і про те, щоб він був ситий, веселий та на прогулянці

.*Приймаємо собак до 15 Кг *У ціну не входить харчування *З собою потрібно мати корм(якщо ваш улюбленець має їсти впродовж цього часу, коли він перебуває у нас) та амуніцію для прогулянки. Також можна принести улюблену лежанку, плед, мисочку чи іграшки, або ж скористатись нашими

Від чого залежить ціна на грумінг?

Вартість послуг по комплексному догляду залежить від породи а також розмірів тваринки, на цуіну впливають також: стан шерсті та поведінка.

*можливе збільшення вартості від 10-20%% за агресивність, додатковий час вичісування підшерстя, ковтуни
*всі процедури проводяться без седації
*приймаються на процедури тільки здорові та вакциновані тварини
*за агресію (укуси, подряпини) залишаємо право у відмовленні до надавання послуг, або за присутністю кінолога.

 

 


                                                           

bottom of page