Пошук
  • Molly

Які породи собак не потрібно стригти?

Оновлено: 10 черв 2020 р.

У багатьох господарів , котрі звертаються у грумінг салон, де здійснюється грумінг кішок і собак, виникають питання стосовно стрижки собак тієї чи іншої породи. Насправді бувають ситуації, коли це необхідно робити, в той час як в інших, це лише прагнення не відставати від моди, і собаки певних порід потребують не самої стрижки, а дещо іншого догляду.

Також стрижка необхідна собакам з м'якою, пухнастою шерстю, яка легко перетворюється в «валянок», якщо її вчасно не постригти.

Породам з волохатими лапами потрібно періодично вистригати шерсть між подушечками, інакше взимку на ній будуть «наростати» снігові льодинки, а влітку накопичуватися вуличний бруд і колючки.

Спробуйте походити в черевиках, повних камінчиків і крихт, і ви зможете уявити муки улюбленців.

Довга шерсть на морді, крім завданого собаці дискомфорту, може привести і до втрати зору, спровокувати гнійний кон'юнктивіт.

Якщо не забирати шерсть у внутрішній частині вушної раковини, то на ній буде накопичуватися сірка, виділяючи неприємний запах та служитиме приманкою для вушних хвороб.

Гігієнічна стрижка собак - профілактика різних захворювань.

Які породи не можна стригти?

Абсолютно не рекомендуються стригти породи з шерстю середньої довжини, так як можуть виникнути проблеми з відростанням. Це німецькі вівчарки, хаскі, чау-чау, шпіц, акіти, маламути, бергер блан-сьюсс, бельгійські вівчарки та мастифи, водяні собаки, лабрадори та такси.

Грумінг великих собак, що володіють вираженим підшерстям або короткою щільною шерстю, сильно відрізняється від їх декоративних побратимів. Для них підстригання - це величезний стрес, який приносить певну шкоду.